Domov > Typy Pracovnikov > Orchester Statnej Opery

Orchester Štátnej opery

BICIE NÁSTROJE

Alexander Kozák
Henrich Lehotský

HARFA

Alica Mitková

PRVÉ HUSLE

Beáta Bieliková
Magdaléna Lehotská
Peter Bulla
Radka Ďurčíková
Radko Ďurčík

VIOLONČELO

Daniela Szeghő - koncertná majsterka skupiny violončiel
Dušan Kozák
Martin Tazberík

DRUHÉ HUSLE

Dominik Doktor
Dominik Palma
Jozef Farkaš - vedúci skupiny druhých huslí
Natália Lugovkina
Veronika Škrovinová

TRÚBKA

Igor Klema - vedúci skupiny trúbok
Marián Debnár

LESNÝ ROH

Ján Goliáš
Jaroslav Jánoška - vedúci skupiny lesných rohov
Marián Lehotský
Michal Eged

FLAUTA

Jana Parižeková
Martina Cillerová - vedúca skupiny fláut

VIOLA

Jiří Andó
Monika Kytková
Pavlína Bystričanová - vedúca skupiny viol
Tatiana Bobeková

POZAUNA

Jozef Bystričan
Juraj Luky - vedúci skupiny pozáun
Róbert Lešš

KONTRABAS

Judita Chlebová
Lívia Cintulová - vedúca skupiny kontrabasov
Milan Maťaš

KLARINET

Martin Hanzely - vedúci skupiny klarinetov
Sára Juríková

Zástupca koncertného majstra

Milan Bernát

FAGOT

Miroslav Masár - vedúci skupiny fagotov
Róbert Židek

Koncertný majster

Oldřich Husák

HOBOJ

Peter Kovács - vedúci skupiny hobojov
Tibor Vajda
Zuzana Svitanová

TYMPANY

Viliam Trgo - vedúci skupiny bicích nástrojov

BICIE NÁSTROJE

  • Alexander Kozák
  • Henrich Lehotský

HARFA

  • Alica Mitková

PRVÉ HUSLE

  • Beáta Bieliková
  • Magdaléna Lehotská
  • Peter Bulla
  • Radka Ďurčíková
  • Radko Ďurčík

VIOLONČELO

  • Daniela Szeghő - koncertná majsterka skupiny violončiel
  • Dušan Kozák
  • Martin Tazberík

DRUHÉ HUSLE

  • Dominik Doktor
  • Dominik Palma
  • Jozef Farkaš - vedúci skupiny druhých huslí
  • Natália Lugovkina
  • Veronika Škrovinová

TRÚBKA

  • Igor Klema - vedúci skupiny trúbok
  • Marián Debnár

LESNÝ ROH

  • Ján Goliáš
  • Jaroslav Jánoška - vedúci skupiny lesných rohov
  • Marián Lehotský
  • Michal Eged

FLAUTA

  • Jana Parižeková
  • Martina Cillerová - vedúca skupiny fláut

VIOLA

  • Jiří Andó
  • Monika Kytková
  • Pavlína Bystričanová - vedúca skupiny viol
  • Tatiana Bobeková

POZAUNA

  • Jozef Bystričan
  • Juraj Luky - vedúci skupiny pozáun
  • Róbert Lešš

KONTRABAS

  • Judita Chlebová
  • Lívia Cintulová - vedúca skupiny kontrabasov
  • Milan Maťaš

KLARINET

  • Martin Hanzely - vedúci skupiny klarinetov
  • Sára Juríková

Zástupca koncertného majstra

  • Milan Bernát

FAGOT

  • Miroslav Masár - vedúci skupiny fagotov
  • Róbert Židek

Koncertný majster

  • Oldřich Husák

HOBOJ

  • Peter Kovács - vedúci skupiny hobojov
  • Tibor Vajda
  • Zuzana Svitanová

TYMPANY

  • Viliam Trgo - vedúci skupiny bicích nástrojov

Naši partneri